Cuma, Temmuz 25, 2014

Bayram İndirimi Alışverişim #2 (Gratis ve Watsons)

Merhabaa kızlaaar :)
Dün aldığım 3-5 parça ürünü de sizlerle paylaşmak istedim.
Özellikle "alın" demek istediğim iki ürün daha var.

Watsons'la uzun zamandır aram yoktu.Sonunda hem düzgün bir alışveriş yaptım hem de kartımı aldım :)
Düzgünce baktığım tek bölüm tabi ki Rimmel'di.
Sadece Kate Moss'lardan almak aklımdaydı ; ama görünce Colour Rush ve Apocalips'i de denemek istediğimi hatırlayarak hemen kaptım :)

Rimmel London Apocalips Lip Laquer / 400 Big Bang- İndirimde 14,99 TL'den 8,99 TL'ye düşmüş.Rimmel London Kate Moss Ruj / 107 - Bu da indirimde 14,99 TL'den 8,99 TL'ye düşmüş.

Rimmel London Colour Rush / 600 On Fire - 15,99 TL'den 9,30 TL'ye düşmüş.

Bu 3 ürünü de çok denemek istiyordum.

Maybelline  Ruj / 210 That's Mauve - Bunu Gratis'ten aldım. 2 gün önceye kadar varlığından bile haberim yoktu.Sevgili Sargita Der Ki'de görüp çok beğenince hemen listeye eklemiştim.Şanslıyım ki bulabildim :) Fiyatı 6 TL'ye düşmüştü.


Mades Body Milk - Mor rengini kullandım ve beklediğimden daha çok beğendim.Özellikle kokusunun yoğunluğu,bolca köpürmesi ve vücutta kuruluk hissi bırakmaması hoşuma gitmişti.O yüzden bu indirimde görünce başka bir rengini daha denemek istedim.Normal fiyatı da zaten fazla değil.İndirimli fiyatı 2.75 TL.

Maybelline Colossal Kajal - Akmayan göz kalemi arayanlar varsa bu indirimde bu ürünü kaçırmasınlar ! Geçtiğimiz haftalarda Instagram'da @tavsiyesever'in tavsiyesi üzerine almıştım ve akmama konusunda memnun kaldım. Ancak 2-3 gündür bulamadığım için hazır indirimdeyken yenisini alma gereği duydum.Normal fiyatı 10 TL'ydi sanırım.Şu anda Gratis'te indirimde 5,10 TL :) Sanırım Watsons'ta da benzer bir fiyata düşmüştür.

Mades'in fiyatı oldukça uygun ve ben bir şans vermenizi öneririm.Aynı şekilde Maybelline göz kalemini de hazır indirimdeyken alıp denerseniz pişman olmazsınız bence :)

Siz denediniz mi bu ürünleri?

Sevgiler :*

4 yorum:

 1. Gule gule kullan hepsini :)) ben maybelline nin 210 numarali rujuna bayiliyorum. Galiba en sık kullandıgim rujum o:)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Teşekkür ederim :) Günlük kullanım için muhteşem olacağını düşünüyorum :) Deneyip göreceğim ben de :)

   Sil
 2. Ben de Kate Moss rujlara bayılıyorum, gerçekten renkleri çok hoş.. Güle güle kullan aldıklarını :)

  YanıtlaSil