Cuma, Mart 14, 2014

Rimmel London Salon Pro with LYCRA Ojelerim

Merhaba kızlaar,
Bugün sizlere sürmeyi en sevdiğim ojelerimden bahsedeceğim :)
Ojelerimden sıkıldım yada biraz yıprandılar;ama yenisine de uzun uzun vakit ayırmak istemiyorsam hemmen bir Rimmel Salon Pro kapıyorum.Geniş fırçası sayesinde kolayca sürüyorum.Üstelik koyu bir renkse tek kat ile işimi halletmiş oluyorum.

Bendeki renkler şöyle:

Tabi ışığın değişkenliğinden dolayı burada hepsi tam rengini vererek çıktı diyemiyorum maalesef.(Çok sevdiğim bir pembe tonunu da bulamadığımdan fotoğrafa ekleyemedim :( )

Benim kullandığım en kolay sürülen oje ve bunun sebebi de diğer birçok ojeye göre daha kalın bir fırçaya sahip olması.
Markanın diğer bir artısı da bence değişik ve güzel renklere sahip olması.Özellikle beğendiğim renkleri 306 Velvet Rose ve 411 Navy Seal.Hem tırnaklarda sırıtmıyorlar,hem de çok güzel renklendiriyorlar.

Ben fotoğraflarda görülenlerden 715 Black is Back haricindeki tüm ojeleri bir tırnağıma sürerek göstermek istedim.
Tabi her tırnağa ayrı oje sürmek biraz dertli oldu :)
Üstelik hepsini objektife sığdırabilmek için parmaklarım şekilden şekile girdi birazcık :D
Bir deri hastalığını henüz atlattığım için el derim karelere girdiği kısımlarda hoş olmayan görüntüler yaratmış olabilir,bunun için affınıza sığınıyorum.
Base coat olarak Essence Studio Nails 24/7 uyguladım.Çoğu rengi 2 kat sürdüm.Top coat uygulamadım.
705'i ince 3 kat sürmeye çalışsam da ne yazık ki bana kabus gibi gelen bir oje.Tek sevmediğim Salon Pro'm diyebilirim.Rengi çok hoşuma gitse de rengi verebilmesi için çok uğraştırıyor ve sonunda kalın,çirkin bir tabaka oluyor.227 ondan daha açık bir renk olmasına ve 3 kat sürmeme rağmen gördüğünüz gibi gayet normal bir tabaka oluşturuyor ve düzgün duruyor.

710'u tek kat uygulamama rağmen rengini gayet düzgün verdiğini görebilrisiniz.Ayrıca ben her ne kadar fazla sürmeyi seviyor olsam da 311,227 ve 705 dışındaki diğer tüm ojeler tek katta da gayet hoş durdular.

Sonuç olarak,özellikle çok açık olmayan renklerde benim en severek tercih ettiğim ürünler Salon Pro'nun ürünleri.Hala denemediyseniz özellikle 206 velvet rose ve 411 navy blue alarak denemenizi tavsiye ederim :) Fotoğraflarda avucuma aldığım renkler de onlar :)

Sizlerin en kolay sürüldüğünü düşündüğünüzve renklerini beğendiğiniz ojeler hangileri?

4 yorum:

 1. ben de çok seviyorum bu ojeleri :) seninki kadar olmasa da bende de var 10 tane filan :D

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Benim de bulamadığımla beraber 12 tane var sanırım :) Ama yazarken iştahım açıldı,bir 10 tane daha alasım geldi :D

   Sil
 2. 227ye bayıldım harika görünüyor :))

  YanıtlaSil