Pazartesi, Mart 24, 2014

Instagram Maceraları #1

Hepinize merhaba ,
Sevgili Nisa'ya özendim ve ben de her hafta Instagram paylaşımlarımla sayfamı renklendirmeye karar verdim :)

Blogda zaten paylaştıklarımın fotoğraflarını es geçeceğim.Ben tam bir dergi canavarıyım kızlar! Bunu yazın gelmesiyle birlikte hepimizin başlamaya çalıştığı diyet & fitness işiyle birleştirince işte ortaya böyle bir tablo çıktı.
Formsantre ve Women's Healt'i zaten her ay okurum;ancak Women's Fitness benim için yeniydi.Diğerleri kadar olmasa da o da okunulası bir dergiymiş :)Hem hesaplı hem de benim tarzıma uygun olduğu için en sevdiğim mağaza H&M.İndirimi duyunca ne halde olduğumu hiç takmadan fırladım.Beklediğim kadar olmasa da güzel bir alışveriş oldu.Gözlük 5 TL,kolye 10 TL,çanta 10 TL,elbise 25 TL,sütyen 15 TL.Bunlar indirimli olarak kaptıklarım.
Hello Kitty'li kutuyu da ne zamandır istiyordum :) Aslında çocuk reyonundaki bir beslenme çantası olur kendisi.
Mutfak blogu açmayı düşünen biriydim birkaç ay öncesine kadar :) Babam sütlaç hastasıdır ve en sevdiği sütlaçları yapmayı da sonunda başardım.3-4 defadır uyguladığım bir tarif var ki efsane...Bunlar da onun meyveleri.


Veee pazar günümü karmakarışık olan kozmetiklerimi düzenlemekle geçirdim.Asıl bu fotoğrafları paylaşmasam olmazdı :)

Önce rujlarıma el atttım.Çok ilgilenmediğim dönemde annemden kaptığım bazı eski rujlar da varmış kutumda.1-2 tane ruju da atmak zorunda kaldım maalesef.Kalanı silip az önce gördüğünüz Hello Kitty kutusuna dizdim.

Arada düzenlediğim cilt ürünlerini fotoğraflamadım.En son olarak ojelerle oyalandım:Marka marka ayırarak masaya dizdim ojelerimi.Kimden ne kadar olduğunu görmek istedim.Özellikle  Golden Rose'larımın fazlalığı beni şaşırttı.Bunlar toplam 68 taneymiş,annem üşenmeyip saydı :D

Önceki fotoğrafta olmayan Sephora ojelerimi ve asıl kutuya sığmayanları(onlar alttaki foto çekinirken henüz yoktu) da başka bir yere dizdim:

Kozmetikler bitince tek tük olan takılarımı da hoş bir şekilde kutuya koymak istedim.Normalde küçük küçük kutularda duruyorlardı;ama bu defa Lila Kutu'dan gelen tatlı kutuya koydum.Sadece bu hafta değil,genellikle paylaşımları bu konularda oluyor.Bazen moda,bazen kozmetik,bazen sağlıklı beslenme,bazense yemek.
Tabi aynı blogum gibi Instagram hesabım da çok yeni :)
Takip etmek isteeyenler için hesabım @makyajmaceralari

Sevgiyle kalın :)

2 yorum:

 1. çok güzel olmuş :)) yazı dizisi bence Instagram Maceraları olmalı :D

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Tam olarak bahsettiğin yapıcı yorumlardan olmuş bu :) Fikir anneliğinden isim anneliğine geçmiş bulunuyorsun Nisaa :)
   Teşekkür ederim bu güzel fikir için :)

   Sil