Cuma, Temmuz 25, 2014

The Balm Ruj - Ima Goodkisser

Tekrar merhabaalaaar :D

İndirim dönemi olduğu için indirimde alabileceğiniz ürünleri elimden geldiğince yazmaya çalışıyorum.

Daha önce The Balm rujlardan Mia Moore'u yazmıştım.

Bugünde en popüler The Balm rujlarından biri olan Ima Goodkisser'ı tanıtmak istiyorum.Klasik The Balm ambalajı güzelliği bu rujda da mevcut.
 

Pembe-yavruağzı arası bir rengi olan, bol ışıltılı bir ruj.Sürünce dudakta karıncalanma hissi oluyor. Bildiğiniz gibi bu durum dolgunlaştırma etkisi olan rujlarda görülüyor. Gerçekten de The Balm rujlarının hafif bir dolgunluk sağladığını rahatça söyleyebilirim.Fotoğraflarda da belli olduğunu düşünüyorum.

Nemlendirici özelliği olmasa da dudakları kurutmuyor da. Bu açıdan da olumlu bir ruj.Kalıcılık konusunda üstün bir performansı yok ama kötü de değil. Bir şey yiyip içince rengi biraz soluyor ancak bulaşma yapmıyor ve kesinlikle yokmuş gibi görünmüyor.Yeme içme olmazsa rahat 2 saat gider.
Dudak kusurlarını belli etme konusunda da sınıfı geçmeye yakın bir ruj bence.Son dönemde hep çizgileri aşırı belli eden rujlar kullandığımdan bu ilaç gibi geldi.
Tabi alttaki fotoğrafta pozdan dolayı ister istemez çizgiler belli oluyor :)


Normalde 23-24 TL gibi bir fiyatı var. Ancak Gratis indirim dönemlerinde %50 indirimli olarak 11-12 TL'ye alabilirsiniz.

Açıkçası ben çok fazla beğenmedim.Ortam ışığına göre değiştiği için yavruağzının ağır bastığı anlarda kendime yakıştıramadım.
Almayı düşünürseniz kesinlikle testerını deneyip almanızı öneririm.

Renk farketmeksizin The Balm rujlarının dokularını çok beğendiğimi de eklemek istiyorum.

Siz The Balm rujları kullanıyor musunuz?Favoriniz hangileri?

Sevgiler :*

0 yorum:

Yorum Gönder